Стратегія розвитку: Ситуація на об’єктах реконструкції – у центрі уваги

Цими днями голова обласної держадміністрації Павло Жебрівський здійснив низку робочих поїздок містами та районами області.
Справжньою окрасою Очеретиного та його культурно-освітнім осередком стане тамтешня школа. Голова обласної держадміністрації особисто переконався, що ремонтні роботи вже на завершальній стадії. Розпочинається завезення обладнання та меблів для кабінетів. Місцева громада чекає на відкриття навчального закладу нового типу, — адже школи такого рівня в селищі ніколи не було.
«Приємно, що місцеві жителі – вчителі, батьки, діти – теж докладають зусиль задля того, щоб школа відкрилася якнайшвидше: миють вікна, збирають та розставляють меблі й обладнання, — зазначив Павло Жебрівський під час відвідування об’єкту. — Доробимо школу, подумаємо й над тим, де знайти кошти на ремонт місцевого басейну: не лише в містах, а й у невеличких селищах має бути все для достойного здорового життя українців — як дорослих, так і малечі».
Під час робочої поїздки до Авдіївки голова обласної держадміністрації Павло Жебрівський відвідав будівництво Авдіївського газопроводу. Напередодні ремонтні бригади завершили зварювання стиків на об’єкті та укладку труб. Після випробувань газогін планують ввести в експлуатацію.
Випробування газопроводу розпочалося з накачування спеціальним інгредієнтом для перевірки якості зварювання. Накачування проходило поетапно до 7,5 атмосфер, — на це потрібна доба. Потім під тиском 7,5 атмосфер трубу перевіряють спеціалісти технагляду та держпраці. Три години має тримати газогін такий тиск, після чого тиск опустять до 6 атмосфер. По завершенні випробувань об’єкт знову зафіксують, перевірять і опломбують. Лише потім уже можна буде повністю засипати трубу.
«Далі накачуємо газ і починаємо підключати помешкання, — зазначив Павло Жебрівський. – Мною надано вказівку — всю необхідну документацію оформлювати паралельно, щоб не затягувати процес підключення користувачів.
Олена ФІРСОВА