Стратегія розвитку області до 2027 року: в пріоритеті збереження людського потенціалу

Збереження людського потенціалу Донецької області є головним завданням Стратегії розвитку регіону в 2020-2027 роках. На  цьому наголосив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць, підбиваючи підсумки спільного засідання координаційної групи з розробки проектів Стратегії розвитку області в 2020-2027 роках.

«Головним завданням Стратегії бачу збереження людського потенціалу Донецької області. Для цього ми повинні сконцентруватися на напрямках, які мають глобальний вплив на область; знайти родзинки, які дозволять нам закласти міцний фундамент для розвитку», — підкреслив Олександр Куць.

За словами голови Донецької ОДА, затверджено організаційний план розробки Стратегії та склад робочих груп і підгруп. Узагальнювати інформацію та всі практичні напрацювання буде департамент економіки облдержадміністрації.

«Плануємо, що у вересні зможемо представити на широке громадське обговорення чорновий варіант Стратегії. А до кінця жовтня — провести спільне фінальне засідання координаційної групи, розглянути остаточний варіант документа, щоб затвердити його вже до кінця року», — зазначив Куць.

Очільник Донеччини закликав членів робочих груп, представників місцевої влади та громадських активістів серйозно підійти до розробки цього важливого для області документа.

Планується, що департамент економіки надасть максимальні можливості для участі в цій роботі кожному жителю області за допомогою онлайнових інструментів: скайп-конференцій, обговорення в соціальних мережах, на сайті облдержадміністрації тощо.