Сторічну мешканку Дружківки привітали з її ювілеєм квітами та сертифікатом

8 березня свій 100-річний ювілей відзначила мешканка Дружківки Катерина Захарівна Чередниченко. Дивлячись на цю життєрадісну, жваву, привітну, балакучу жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих років.

З привітаннями й побажаннями міцного здоров’я та благополуччя ювілярку відвідав міський голова Валерій Гнатенко разом із представниками управління соціального захисту населення та ради ветеранів.

Катерина Захарівна вразила своєю позитивною енергетикою, жваво жестикулювала, сміялася й охоче відповідала на запитання. «Все своє життя, Катерино Захарівно, Ви не шукали легких шляхів, керуючись почуттям любові до людей, пережили багато  життєвих випробувань. Хай багатими на добро та людську щедрість будуть всі Ваші дні. Зичимо миру, добра та щастя у вашій родині», — зазначив Валерій Гнатенко у привітальному слові та вручив ювілярці квіти і сертифікат на 5 тисяч гривень.

Згідно рішення місцевої влади дружківчани, яким виповнилося сто і більше років, разом із щирими вітаннями традиційно отримують до свого дня народження грошову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень, яка  здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету управлінням соціального захисту населення  міської ради. У березні 2019 року Дружківка має трьох довгожителів, які вже переступили рубіж 100-річчя або  незабаром святкуватимуть.