Спорт допоміг обрати професію поліцейського

Про свій життєвий шлях розповів слідчий з Волновахи

Артур Пісковець, маючи за плечима чемпіонські звання з гирьового спорту та титул кандидата в майстри спорту, поповнив лави поліції Волновахи влітку 2018 року. Лейтенант працює всього півроку, але вже зараз має відповідальну посаду слідчого з розслідування злочинів проти життя та здоров’я. Він родом із села Октябрське Волноваського району, ще у школі почав професійно займатися гирьовим спортом. Декілька разів на тиждень приїжджав до Волноваської школи №1, де проходили тренування. Хлопець згадує, що було важко самотужки їздити, але тренер та дружній колектив мотивували його, не давши покинути спорт, і вже через два роки він отримав титул кандидата у майстри спорту.

Далі у житті спортсмена відбулися події, які були знаковими. На одному із змагань Артур познайомився з курсантами Донецького юридичного інституту, які справили незабутнє враження на школяра, і він впевнено вирішив стати поліцейським. Навчаючись у Харківському національному університеті внутрішніх справ, курсант став чемпіоном України з гирьового спорту серед силових структур. А далі був кубок України імені І. Кожедуба та гирьовий хортінг, де хлопець переміг у вазі до 85 кг.

Зараз Артур Пісковець працює слідчим у Волноваському відділі поліції. Він займається розслідуванням злочинів проти життя та здоров’я.

— Не бійтеся спробувати свої сили у чомусь новому. Наприклад, я налаштував себе, що після закінчення університету буде важко працювати у великому підрозділі, але виявилося, що 60% особового складу — це молодий колектив, який із задоволенням ділиться досвідом та підтримує в усьому,- розповів слідчий.

Також, правоохоронець планує спробувати себе у новому для нього напрямку спорту — у боротьбі самбо. Минулого тижня він вперше приймав участь у змаганнях у Маріуполі. Ще попереду багато тренувань та тяжкі будні слідчого, але в цьому і полягає становлення сильної особистості та справжнього професіонала у службі.

Волноваський відділ поліції Донецької області