Соціальний проект з безпеки велосипедистів реалізують у Маріуполі

На Донеччині поліція та громадськість реалізують соціальний проект з безпеки велосипедистів «Півтора метри поваги».

1,5 м – саме таким є безпечний інтервал між автомобілем та велосипедом. Як запобігти ДТП та зберегти життя велосипедистів, вирішували у Маріуполі поліцейські, представники міської ради, велоасоціації «ВАМ» та автоклубів міста.

У нараді взяли участь працівники відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції (ГРПП) Головного управління Нацполіції в Донецькій області.

З початку 2019 року на Донеччині зареєстровано 34 дорожньо-транспортних пригоди з велосипедистами. Двоє з них загинули та 30 отримали травми. У 2018 році на дорогах обірвалося життя 11 осіб, що керували велосипедами.

Маріупольська міськрада та поліція Донецької області спільно з представниками громадськості впроваджують соціальний проект «Півтора метри поваги».

Захід спрямований на поширення взаємоповаги на дорозі, перш за все – привернення уваги водіїв до дотримання безпечного інтервалу між автомобілем та велосипедом.

Приєднатися до проекту може кожен водій, розмістивши на своєму автомобілі наліпку з нагадуванням про дистанцію в 1,5 метрів. Відтак, правило, завдяки якому велосипедист залишається живим, буде завжди перед очима та дозволить зберегти більше життів.

Відділ комунікації поліції Донецької області