«Соціальний човен» пливе назустріч пригодам

Літній похід на байдарках набуває все більшої популярності серед мешканців Донецької області. Є туристичні об’єднання та фірми, які організовують байдаркові сплави по Сіверському Дінцю.

За вас все зроблять організатори: не потрібно брати в оренду байдарки, носити з собою намети, думати про їжу. Заплатив за поїздку, — і отримуй задоволення!

Саме таким організатором став підприємець зі Слов’янська Вадим Овчаренко. Він започаткував проєкт «Соціальний човен», у якому частину прибутків зі свого бізнесу віддає на розвиток соціального підприємництва для розвитку молоді.

«Катання на човнах – чудова нагода для цього: можна спостерігати краєвиди, навчитися веслувати, допомагати один одному у різних ситуаціях. Ви б бачили очі дітей, коли вони сідають до човнів. Я хочу, щоб діти знали край, де живуть», — розповідає Вадим Овчаренко.

Байдаркові сплави доступні всім і практично скрізь. Кожній людині потрібно час від часу пожити просто неба, не чуючи гуркоту міського транспорту, подихати цілющим повітрям, настояним на травах і зорях. Тож в нові мандри, на пошуки нових вражень!

Віра Ільїна