Слов’янськ: правоохоронці провели навчальну спецоперацію

За легендою, масові порушення громадського порядку розпочалися під час перевезення заарештованого з судової установи. Група чоловіків блокувала виїзд автозаку та вимагала звільнити підсудного. Конфлікт був локалізований. Осіб, які порушували публічний порядок, доставили до відділу поліції для з’ясування усіх обставин.

Силовики намагалися вирішити «конфлікт» мирним шляхом, але переговори з умовними ініціаторами зіткнення не дали бажаних результатів. Після чого до врегулювання громадського порядку були задіяні спецгрупи правоохоронців.

Участь у заході взяли керівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області, представники Слов’янського відділу поліції, Управління патрульної поліції Краматорська та Слов’янська та військової частини № 3035 Нацгвардії України.

Згідно легенди, група чоловіків перекрила дорогу, перешкоджаючи проїзду транспорту, та заблокувала виїзд спецтранспорту з заарештованим.

Після надходження повідомлення про правопорушення за тривогою був піднятий особовий склад Слов’янського відділу поліції. У найкоротший час правоохоронці були озброєні та екіпіровані, після чого на чолі із керівництвом підрозділу виїхали для припинення можливих масових заворушень.

Одночасно до місця події прибули представники патрульної поліції та Національної гвардії України.

Роботу з протестувальниками розпочала група комунікації поліції. Однак, оскільки агресивно налаштована група не йшла на контакт, було прийнято рішення про задіяння спецгруп.

Зона конфлікту була оперативно заблокована групами оточення, фільтрації та захоплення. Конфлікт був локалізований. Осіб, які порушували публічний порядок, доправили до відділу поліції для з’ясування усіх обставин.

Метою тактико-спеціальних навчань були вдосконалення взаємодії між поліцією та Нацгвардією, перевірка професійних навичок в умовах, максимально наближених до реальності.

Слов’янський відділ поліції Донецької області