Слідче відділення поліції Лиману очолює майстер спорту з дзюдо

Заступник начальника Лиманського відділення поліції — начальник слідчого відділу Яна Полянська з дитинства займається спортом та є неодноразовим учасником чемпіонатів України та Європи з єдиноборств.

Приваблива, витончена, весела, але в той же час сильна – такими словами можна охарактеризувати керівника слідства Лиманського відділення поліції.

Дівчина родом з наразі окупованого Харцизька. Першим, чим Яна стала займатись у дитинстві, була акробатика. Але навіть такий енергійний вид спорту не давав їй бажаного внутрішнього задоволення, не вистачало адреналіну. До того ж перед очима був приклад старшого брата, який займався дзюдо — саме цьому виду єдиноборств і вирішила присвятити себе тендітна дівчина.

І спортивні успіхи не заставили на себе чекати — вона стала багаторазовим чемпіоном з дзюдо та заслужила звання майстра спорту.

Згодом Яна обрала для себе професію правоохоронця та вступила до Луганського університету внутрішніх справ. Звичайно ж, під час навчання займатись спортом ставало все складніше, але улюбленого заняття курсант Полянська не кидала. Вона постійно брала участь у змаганнях підрозділів МВС, де представляла свій навчальний заклад, а пізніше — Харцизький міськвідділ міліції, у якому працювала слідчим.

Для правоохоронців Донецької області 2014 рік став часом випробувань та справжньої «перевірки на міцність». Яні Полянській, як і багатьом її колегам, у лічені дні довелось кинути свою оселю та рідне місто, виїхавши на підконтрольну Україні територію.

Новим місцем її служби став Лиманський міськвідділ міліції. Незвичним було все: місто, підрозділ, навіть слово «міліція» незабаром вже стало історією… Але сумувати та жаліти себе було ніколи — треба було практично «з нуля» починати нове життя та з подвійною енергією братись за роботу. І в цьому, без сумніву допомогло «спортивне минуле», яке роками привчало до самодисципліни та зібраності, правильного розподілу сил та волі до перемоги.

Вже більше року Яна Полянська є заступником начальника поліції Лиману. Їй з успіхом вдається керувати таким непростим напрямком роботи як слідство, відповідати за особовий склад та щодня виконувати найскладніші службові завдання.

«В роботі поліцейського, як і в спорті, головним є вміння концентруватись, знаходити в собі необхідні сили та за будь-яких обставин досягати поставленої мети», — вважає Яна Полянська.

Слов’янський відділ поліції Донецької області