Сіверська громада завершує роботу над Стратегію розвитку

У Сіверську готуються завершити процес затвердження Стратегії соціально-економічного розвитку громади. Експертний та консультативний супровід робочій групі надає Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Активну роботу над розробкою Стратегії проводили минулого року. Тепер залишився лише фінальний етап  — обрати проекти, які увійдуть до стратегії, прописали фінансовий план і вийти на затвердження документу депутатським корпусом.

З виїзною консультацією Сіверську міську раду відвідали експерти Донецького ЦРМС. Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку, допоміг керівництву громади покроково з’ясувати подальші дії, щоб завершити формування Стратегії розвитку. Робоча група вже поновлює свої засідання, щоб найближчим часом Сіверська міська ОТГ затвердила Стратегію.

Сіверська міська ОТГ розробила Стратегію соціально-економічного розвитку громади на період до 2025 року. Працювати над розробкою Стратегії почали через те, що у новоствореної Сіверської ОТГ була відсутня «спільна історія», тобто, неможливо відстежити поведінку громади як цілісної територіальної соціально-економічної системи за попередні періоди, а період ідентифікації базових умов, які матимуть суттєвий вплив на подальшу суб‘єктність ОТГ, відбуватиметься до 2025 року.

За сприяння Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування
підготувала Олена ФІРСОВА