Східний регіональний конкурс «Яскраві діти України»: до зустрічі у півфіналі

В Авангард-Холі м. Краматорська відбувся І Відбірковий тур Східного регіонального конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

Проведення відбіркового туру конкурсу на Донеччині стало можливим завдяки підтримці Донецької обласної держадміністрації та очільника області Олександра Куця, народного депутата Максима Єфімова і Новокраматорського машинобудівного заводу в особі генерального директора Геннадія Сукова.

Усього для участі в конкурсі зареєструвалося понад півтори сотні учасників з 23 міст і районів Донецької області. Ті, хто не зміг приїхати, надіслали відеозаписи своїх виступів. До речі, саме за відеовідбором минулого року до другого туру пройшов переможець регіонального конкурсу, донеччанин, переселенець Олександр Балабанов.

До складу професійного журі увійшли композитори, викладачі вокалу музичних коледжів і шкіл Донецької області, керівники закладів культури, меценати, громадські діячі.

Члени журі оцінювали чистоту інтонації, красу тембру і силу голосу, артистизм, постановку й оригінальність номера, володіння динамікою звуку і підбір репертуару вокалістів.

Важливою умовою конкурсу на цьому етапі було виконання двох пісень, одну з яких необхідно було виконати іноземною мовою.

За результатами першого туру члени журі вже визначили 45 вокалістів, які візьмуть участь в півфіналі конкурсу. Він відбудеться 15 лютого в Авангард-Холі. До складу журі на цьому етапі увійдуть вокальний тренер проектів «Яскраві діти України», «Голос країни», «Голос. Діти» на каналі «1+1», викладач кафедри естрадного вокалу інституту музики ім. Глієра Євгенія Дубова, музичний продюсер конкурсу «Яскраві діти України», засновник київської студії звукозапису UpGradeRecords, керівник оркестру The Bright Band Іван Лопухів.