Рятувальники Донеччини взяли участь в пошуках заблукалої у лісі літньої жінки

Вранці, 1 липня о 7:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від жительки смт Ямпіль про те, що напередодні 30 червня рано-вранці її літня матір вийшла з дому та пішла у бік лісу, і додому до ранку 1 липня не повернулася. У зв’язку з тим, що жінка була вже більше доби в лісі, діяти треба було швидко та рішуче, адже від цього залежало її життя та здоров’я.

До пошукових заходів з порятунку жінки було залучені рятувальники 21-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, працівники Державного підприємства «Лиманське лісове господарство» на лісопатрульному автомобілі та співробітники Лиманського відділення поліції.

Завдяки злагодженим діям пошукової групи о 9:30 рятувальниками та лісівниками заблукалу було знайдено в лісовому масиві на відстані близько 3 км від смт. Ямпіль. Заблукала літня жінка медичної допомоги не потребувала. Жінку було доставлено до її доньки додому. Жінка та її дочка були дуже вдячні всім, хто брав участь у пошукових заходах, та побажали своїм рятувальникам спокійних буднів та міцного здоров’я.

ГУ ДСНС України у Донецькій області