Рятувальники Донеччини почали перевіряти безпечність кладовищ області

Головне управління ДСНС України у Донецькій області застерігає! Якщо Ви натрапили на підозрілий предмет, слід дотримуватися певних правил та повідомити про знахідку до Служби порятунку за номером «101». 

Наближаються поминальні дні — час після Великодніх свят, коли жителі віддають шану померлим родичам та близьким. Готуючись відвідати батьківські могили на кладовищах, люди впорядковують надгробки, купують квіти, а також свічки та лампадки.

Для того, щоб цей період не був затьмарений пожежею або іншою надзвичайною подією, рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з людьми, а також вживають заходів із забезпечення безпеки громадян під час відвідин кладовищ.

На жаль, на території Донецької області місцевість доволі забруднена вибухонебезпечними предметами. Тому поминальні дні можуть обернутися трагедією. Щоб цього не сталося і кожен громадянин мав можливість спокійно відвідувати могили своїх родичів, піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевіряють кладовища та місця поховання області на наявність боєприпасів. Так, 17 квітня фахівці піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Донецькій області перевіряли кладовище с. Сартана.  В результаті проведеної роботи вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Головне управління ДСНС України у Донецькій області застерігає! Якщо Ви все ж таки натрапили на підозрілий предмет, слід дотримуватися певних правил. Такий предмет не можна чіпати, переміщувати, транспортувати. Місце виявлення треба помітити підручними засобами та повідомити про знахідку до Служби порятунку за номером «101».

ГУ ДСНС України у Донецькій області