Рятувальники Донеччини отримали новий аварійно-рятувальний автомобіль від уряду Німеччини

Щодня підрозділи Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучаються до гасіння десятків пожеж та ліквідації наслідків аварій або негоди. Професія рятувальника вимагає неабиякої мужності та витримки.

Разом із тим, без спеціального спорядження й обладнання не завжди можливо надати якісну та оперативну допомогу. На даний момент відбувається технічне переоснащення Служби порятунку, що має на меті підвищення ефективності її роботи. Велику роль у цьому процесі відіграють як місцеві органи влади, так і міжнародні організації.

Так рятувальники Донецької області отримали новий аварійно-рятувальний автомобіль Volkswagen Т6 від ДСНС України, який був придбаний за підтримки німецького уряду.

Отримавши таку сучасну техніку, рятувальники області зможуть значно покращити виконання покладених на них завдань. Технічні характеристики автомобіля дозволять бійцям ДСНС швидко реагувати на надзвичайні ситуації та прибувати на місце події.

Слід зазначити, що представники німецької федеральної компанії GIZ постійно проводять роботу з виявлення потреб і закупівлю необхідної аварійно-рятувальної техніки та обладнання для Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Віра Ільїна