Різдво з поліцейськими: як правоохоронці дітей розважали

З нагоди Різдва патрульні поліцейські вирішили зробити подарунок дітям і запросили їх провести свято разом із ними.

«Патрульна поліція Краматорська і Слов’янська проводить цей святковий захід для того, щоб діти могли поспілкуватися з поліцейськими та зрозуміти: якщо їм потрібна буде допомога, то ми завжди поряд», — розповіла старший інспектор групи зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ Наталія Бокова.
Спеціаліст прес-служби батальйону Ксенія Шостацька каже, що такий захід проводиться по всій Україні вже другий рік.
«У 2017 році це була просто ініціатива святкування Різдва разом з патрульними поліцейськими, — зазначила вона. – А тепер це вже стало традицією — у всіх містах, де є патрульна поліція, проходять аналогічні свята. Патрульна поліція Краматорська і Слов’янська другий рік на площі Миру влаштовує дітям розваги».
Поліцейські розповідали маленьким друзям, як потрібно дбати про власну безпеку, як влаштоване поліцейське авто. Діти мали можливість потримати й приміряти елементи амуніції, посидіти в спеціалізованому авто й навіть посигналити. До речі, юні друзі поліцейських каталися з дотриманням правил дорожнього руху: тільки на задньому сидінні, а зовсім маленькі — ще і в спеціальному дитячому автомобільному сидінні.
Діти були в захваті — і від того, що катались у справжнісінькому патрульному авто, і від самої машини, і від того, що їх катав справжнісінький поліцейський.
«Ми хочемо зблизити дітей з патрульними, пояснити батькам, що не треба лякати малюків поліцейськими: ми працюємо, щоб оберігати й захищати їх», — наголосила Ксенія Шостацька.

Віра ІЛЬЇНА