Прокуратура вимагає збільшити суму застави для двох заарештованих поліцейських

Прокуратурою Донецької області до Донецького апеляційного суду внесено апеляційні скарги щодо рішень Жовтневого районного суду м. Маріуполя, якими обрано запобіжні заходи двом поліцейським, підозрюваним у скоєнні кримінальних правопорушень,

передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Нагадаємо, 26 грудня прокуратурою Донецької області спільно з Донецьким управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито двох працівників Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, які у складі організованої групи спільно з 5 мешканцями м. Маріуполя займалися збутом особливо небезпечного наркотичного засобу – макової соломи, а також вимагали та одержали у якості неправомірної вигоди грошові кошти в розмірі 13 500 грн від місцевого мешканця за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за придбання прекурсору.

Рішенням суду правоохоронців відсторонено від займаних посад та заарештовано із альтернативою внесення застави в розмірі 172 890 грн для кожного. Не погодившись із сумою застави, прокуратура звернулася до апеляційної інстанції.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області