Пріоритети у 2018 році – зростання національної економіки та стабілізація на Сході країни — Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман свою першу в цьому році робочу поїздку здійснив на Донеччину — у Маріуполь.
Під час візиту Прем’єр-міністра супроводжували міністр соціальної політики Андрій Рева, керівник Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, очільник Донецької області Павло Жебрівський.
«Це перша в цьому році моя робоча поїздка – і вона проходить тут, у Маріуполі. Ми маємо оптимістичний план щодо змін у країні. Пріоритети у 2018 році – зростання національної економіки та стабілізація на Сході країни; буде модернізована залізниця, відбудуємо дороги та здобудемо енергетичну незалежність. Одночасно ми формуємо низку ефективних програм для підняття економіки та покращення рівня життя», — заявив Прем’єр-міністр на початку візиту.
У приморському місті очільник Уряду поспілкувався з пенсіонерами металургійних підприємств. Живий діалог із незручними запитаннями та відвертими відповідями стосувався, здебільшого, пенсійної та медичної реформ. Прем’єр-міністр запевнив маріупольців, що зроблені лише перші кроки у справі осучаснення пенсій, підвищення рівня життя та реформування медицини. У цьому році робота за цими напрямками продовжиться.
У Маріуполі Володимир Гройсман відвідав міську лікарню, на базі якої створюється обласний сучасний заклад третього рівня. У будівлі нині триває ремонт, який планується завершити до кінця вересня 2018-го. Прем’єр звернув увагу місцевої влади на необхідність активніше популяризувати та впроваджувати програму «Доступні ліки», яка є дієвою формою підтримки незаможних верств населення.
Побував очільник Уряду і на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове», де поспілкувався з людьми, оцінив умови праці правоохоронців та рівень обслуговування громадян.
Голова облдержадміністрації Павло Жебрівський презентував Прем’єр-міністру проект реконструкції чотирьох КПВВ, які нині діють на Донеччині. Володимир Гройсман пообіцяв максимальну допомогу у впровадженні проектів, розроблених департаментом цивільного захисту обласної ВЦА та прикордонниками, задля поліпшення умов перетину тимчасової лінії розмежування. «Різницю між так званими «русскім міром» та українським світом люди мають відчувати з перших кроків на вільній від терористів українській території», — наголосив очільник Донеччини.
Всеволод МИРНИЙ