Представники Посольства США обговорили з поліцією рівень безпеки в місті

У Краматорський відділ поліції з робочим візитом прибула американська делегація

Гостей цікавило співвідношення рівня безпеки та злочинності у місті. Начальник місцевої поліції Василь Поштак зазначив, що, незважаючи на наближеність до територій, де проходять бойові дії, поліція утримує стабільну оперативну обстановку та правопорядок.

Поліцейський додав, що порівняно з минулими роками є тенденція до зниження рівня злочинності, а з урахуванням кількості переселенців та мігруючих громадян, поліцейські докладають багато зусиль для забезпечення публічної безпеки в місті.

Крім того, налагоджена тісна взаємодія з іншими силовими структурами, такими як: Служба безпеки України, Державна прикордонна служба та прокуратура.

Поліцейські та американські дипломати обговорили проекти, які вже запущені та ті, які розробляються. Насамперед, це створення Центру спеціальної підготовки, який планується побудувати на території кар’єра у Краматорську.

Також було розглянуте питання підтримки з боку представників Посольства США у подальшій розробці та побудові новітнього Центру спеціальної підготовки.

Іноземні гості відзначили достатньо високий рівень безпеки у Краматорську та домовилися про взаємодію.

Краматорський відділ поліції Донецької області