Правоохоронці вдосконалили навички з домедичної допомоги

У Слов’янську відбулися заняття для співробітників груп реагування області, які першими прибувають на виклик. Поліцейські навчалися рятувати постраждалих у ДТП, надавати допомогу дорослим і дітям у разі отримання ними різних ушкоджень та поранень.

Тренінг був організований співробітницею слов’янської поліції Мар’яною Ткаченко, яка раніше у складі групи з 16 українських правоохоронців проходила курси з кваліфікованої домедичної допомоги у Польщі. Після складання іспиту, який приймали досвідчені практикуючі медики, Мар’яна першою серед поліцейських Донеччини отримала сертифікат міжнародного зразка.

Співробітники секторів реагування зі Слов’янська, Лимана, Краматорська, Бахмута й Костянтинівки засвоїли правові основи та заходи особистої безпеки при наданні домедичної допомоги.

Правоохоронці вчились правильно оцінювати місце події та стан постраждалих, проводити серцево-легеневу реанімацію дорослих та дітей, надавати допомогу при інсульті та інфаркті, кровотечі, пораненнях, пошкодженнях голови та хребта.

Отриманні знання у подальшому будуть використовуватись під час занять з функціональної підготовки у підрозділах поліції Донеччини.

По закінченню курсів поліцейські пройшли тестування та отримали сертифікати.

Слов’янський відділ поліції Донецької області