Правоохоронці Об’єднаних сил не допустили провокацій на День перемоги

Акції з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли на Донбасі. Про безпеку під час пам’ятних заходів дбали поліцейські та гвардійці.

 Бійці військової частини 3035 долучилися до заходів безпеки у Слов’янську, Святогірську та Рубіжному. Завдяки превентивній діяльності правоохоронців вдалося уникнути провокацій у мирних містах Донеччини та Луганщини.

«Ми виконали свою місію: завдяки нашій присутності не було провокацій як з боку учасників пам’ятних заходів, так і проти них. Чому це важливо? Тому, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою цінністю», – пояснив старший стрілець патрульного батальйону старший солдат Дмитро Марич.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – офіційне державне свято. Проте в умовах гібридної агресії були прийняті закони, які забороняють використання символіки тоталітарних режимів – справжніх винуватців найбільшого військового конфлікту в історії людства.

«Прояви будь-якої агресії сьогодні – це те, що ображає саму пам’ять про людей, які поклали своє життя за мир у Другій світовій війні. Не варто забувати, що сьогодні ми знову боремось за мир, територіальну цілісність нашої держави, триває неоголошена війна», – зазначив начальник кінологічної групи патрульного батальйону військової частини 3035 старшина Дмитро Єговцев.

Сергій МОЛОТКОВ