Правильний обмін речовин, або як не захворіти на діабет

Цукровий діабет посідає третє місце в світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань. Кожні 5 секунд одна людина захворює діабетом, а кожні 7 секунд — від нього вмирає.

Детально про діабет, чим він небезпечний і кому загрожує в першу чергу, нашим читачам розповіла завідувач амбулаторії № 7 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Ольга Чумак.

Що таке діабет?

Діабет — це хронічне захворювання, яке виникає або коли підшлункова залоза не виробляє достатню кількість інсуліну, або коли організм не може ефективно використовувати вироблений ним інсулін. Інсулін — це гормон, який регулює рівень цукру в крові.

Існує два основних типи діабету. У хворих на діабет 1 типу організм зазвичай взагалі не виробляє інсулін і, щоб вижити, їм необхідно робити ін’єкції цього гормону.

У хворих на діабет 2 типу, на який припадає близько 90% випадків цього захворювання, організм зазвичай виробляє інсулін, але в недостатній кількості, або не може належним чином його використовувати. Розвиток діабету 2 типу пов’язують із надмірною масою тіла, нездоровим харчуванням і відсутністю достатніх фізичних навантажень.

Перші ознаки цукрового діабету: 
— сухість у роті, спрага;
— часте сечовипускання;
— зниження ваги;
— сонливість, загальна слабкість.

Загрози «тихої» хвороби

Діабет небезпечний насамперед тим, що між явним проявом цукрового діабету і прихованою його формою проходить 5-7 років. Людина може не відчувати відразу свого захворювання, і навіть не здогадуватися, що вона є хворою.

Тим часом нездатність регулювати рівень цукру в крові веде до руйнівних наслідків, збільшуючи в 2-3 рази ризик виникнення інфаркту, інсульту.

Через ураження судин і нервових закінчень значно підвищується ризик виникнення виразок на ногах, їх інфікування і, в кінцевому підсумку, — ампутації.

Ураження сітківки ока — діабетична ретинопатія — виникає в результаті ураження дрібних кровоносних судин і є причиною 1% випадків сліпоти. Також діабет є основною причиною ниркової недостатності.

Чи можна попередити цукровий діабет?

Отже, головні «винуватці» розвитку цукрового діабету названі. Здавалося, знаючи «ворога в обличчя», людство повинно докласти зусиль і різко знизити захворюваність. Але не так все просто. Ми вміємо боротися з інфекціями, а ось із надмірним вживанням їжі та нездоровим харчуванням — ще ні. Як результат — ожиріння стає масовою проблемою.

Хоча людське тіло — дивно збалансований механізм, часом навіть невеликого поштовху достатньо для того, щоб порушити обмін речовин.

«У всьому винні гени — у мене в роду всі були повними», «Ніколи готувати, ось і доводиться перекушувати на бігу бутербродами й булочками», «Мені не до вашої фізкультури», — які тільки відмовки ми не знаходимо, щоб виправдати неповагу до себе!

Так, тонка талія — ​​не запорука щастя і не єдиний критерій краси. Однак нагадаю: з медичної точки зору окружність талії у чоловіків не повинна перевищувати 100 см, у жінок — 80 см! Зайва округлість в області живота — тривожна ознака того, що прийшла пора серйозно зайнятися власним здоров’ям.

Енергетичні комори організму — жирові клітини — можуть відкладатися в різних місцях. Частина з них накопичується під шкірою, частина — навколо внутрішніх органів. Абдомінальний вид ожиріння (від лат. Аbdomen — живіт) найбільш небезпечний.

Зайві відкладення в районі талії запускають низку порушень обміну поживних речовин — метаболічний синдром. Такі зміни є фактором ризику для розвитку головних недуг сучасної цивілізації: хвороб серця і судин, інсультів, діабету.

Чому так відбувається і чим загрожує? Гормональна система змушена реагувати на переїдання. Коли в організм надходить дуже багато глюкози, для її засвоєння підшлунковій залозі доводиться виробляти більше інсуліну. Результат — діабет ІІ типу.

Печінка не справляється з навалою зайвих харчових речовин. Надлишок інсуліну перетворює її в справжню жирову фабрику. Ферменти перетворять глюкозу в жир, який розноситься по всьому організму і накопичується.

Серцево-судинна система страждає через нездатність печінки нормально регулювати обмін жирів. Збільшується рівень поганого холестерину, і на стінках судин виникають жирові бляшки — атеросклероз. Збільшується в’язкість крові, підвищується тиск. В результаті стрімкими темпами зростає ризик інсульту.

Чи є вихід?

На щастя, на початкових етапах порушення обміну речовин оборотні. Для цього достатньо виробити здорові звички в харчуванні і збільшити фізичні навантаження.

Обмежте калорійність їжі, звівши до мінімуму такі продукти, як цукор, випічка із білої муки, солодка газована вода, жирне м’ясо. Корисна для правильного метаболізму їжа — овочі, не надто солодкі фрукти, продукти, багаті на клітковину.

Дробове харчування допоможе вам без титанічних зусиль повернути ідеальну форму і нормалізувати обмін речовин. По-перше, вас не буде переслідувати голод, а по-друге, печінці буде набагато простіше впоратися з навантаженнями.

І, звичайно, фізичні навантаження, які покращують обмін речовин, роботу залоз внутрішньої секреції (гіпофізу, підшлункової залози, наднирників, статевих залоз). Прогулянки пішки, з поступовим прискоренням — відмінний спосіб знизити ризик метаболічного синдрому. При ожирінні не варто починати з більш інтенсивних тренувань: це може посилити проблеми з суглобами.

Трохи пізніше, скинувши зайві кілограми, ви зможете відвідувати фітнес-центри, тренажерні зали, басейни — що вам більше до душі.

Повірте, інших рецептів не існує. Не можна відмовлятися від фізичних навантажень, в якому б віці ви не були. Так влаштована людина, що рух для неї — запорука здорового та активного життя. Тому, якщо ви не байдужі до свого власного здоров’я, — рухайтеся!

Сплануйте свій день так, щоб усе встигнути: і попрацювати, і відпочити, і зайнятися фізичними вправами.

— Ніщо не старить так, як готовність старіти, — говорив відомий сподвижник здорового способу життя, український академік Микола Амосов. З цим важко посперечатися.

Ольга ПРИЙМЕНКО