Повірила у свої сили й обрала службу поліцейського

Як багатодітна матір із Волновахи, виховуючи трьох синів, стала поліцейським

Лейтенант поліції Олена Устименко — тендітна жінка та любляча мама, яка вирішила підтримати родину і здійснити свою дитячу мрію, одягнувши погони. Жінка працює у секторі кадрового забезпечення, її чоловік обіймає посаду начальника сектору логістики, а старший син піклується про безпеку на дорозі, працюючи у секторі реагування патрульної поліції.

Ця історія сильної жінки, яка виховує трьох синів та майже рік працює у Волноваському відділі поліції. Її велика поліцейська родина не тільки повірила у реформування правоохоронної системи, а й приєдналася до лав атестованих працівників поліції.

За освітою Олена менеджер-економіст. Багато років працювала бухгалтером у закладах системи МВС. Її чоловік, підполковник поліції Віктор Устименко, вже досвідчений правоохоронець, який майже 20-років свого життя віддав службі на Донеччині. Він завжди оберігав свою жінку, наголошуючи, що робота в поліції важка, не для слабкої статі, тим більш не підходить матері, яка виховує трьох дітей. Але попре все, Олена вирішила здійснити свою дитячу мрію.

Коли у 2018 році старший син Володимир потайки подав документи на конкурсний відбір до поліції Волновахи, при цьому навчаючись в університеті зовсім за іншим напрямком діяльності, жінка не втрималася і зробила для себе важливий крок. З першої спроби вона пройшла конкурс та почала навчання у Запорізькому центрі первинної підготовки поліцейських.

Зараз же жінка-поліцейський працює інспектором сектору кадрового забезпечення у прифронтовому районі. Ви спитаєте, як встигнути все — і роботу виконувати, і займатися з 4-річним Сашком, і вчити уроки з 9-річним Владиком? Відповідь проста — вона криється у підтримці родини.

— По-перше, треба порозумітися вдома, тоді і на службі все буде добре. А по-друге, незалежно від віку, способу життя чи власних побоювань, треба завжди йти до своєї мрії. Моя, наприклад, здійснилася тільки зараз, але я безмежно щаслива,- говорить Олена.

Ця родина така ж сама, як і ваша: діти так само ходять до школи та дитячого садка, втомлена після тяжкого робочого дня дружина готує вечерю, а глава сім’ї піклується про добробут у родині. А ще вони взяли на себе відповідальність бути поліцейськими і захищати права громадян. Повір і ти в свої сили та поповнюй лави поліції Донеччини.

Волноваський відділ поліції Донецької області