Поспішай творити добро: Юні мешканці прифронтового Торецька відпочивають на Полтавщині

На запрошення Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради 25 дітей з міста Торецька на безоплатній основі направились на оздоровлення до дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради на другій літній зміні.

Під час відпочинку діти матимуть можливість не тільки зміцнити своє здоров’я, але й змістовно провести свій час, приймаючи участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, відвідають національну музей-садибу Миколи Гоголя в Гоголево та Великі Сорочинці.

За інформацією департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, загалом упродовж літа передбачено  надання 100 путівок для дітей з лінії зіткнення. Відпочинок організований у чотири зміни. Кожна зміна триватиме 21 день. Наступна зміна запланована з 19 липня для дітей Ясинуватського району.

«Це велика підтримка з боку інших областей для дітей Донеччини! – зазначили представники департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації. — Висловлюємо щиру вдячність Полтавській облдержадміністрації та Полтавській обласній раді за співпрацю та підтримку в напрямку оздоровлення та відпочинку дітей з населених пунктів, які знаходяться на лінії зіткнення».

Тетяна СОЛОД

Конкурс журналістських матеріалів «Поспішай творити добро» ініційований «Благодійним фондом Олександра Шевченка» та Українським журналістським фондом