Поспішай творити добро: Для жителів прифронтового селища Чигарі відкрили соціальний хаб

 У Торецьку для мирних жителів, які змушені були залишити прифронтове селище Чигарі, на базі гуманітарної місії «Проліска» запустили соціальний хаб. Тепер з понеділка по п’ятницю з 8 до 16.00 за адресою: м. Торецьк, вул. І.Карабиця, 12,  вимушені переселенці з «червоної» зони можуть безкоштовно скористатися комп’ютером для доступу в мережу Інтернет.

Завітавши до соціального хабу, люди матимуть змогу поспілкуватися з близькими по скайпу та вайберу, зареєструватися на порталі Пенсійного фонду, оформити електронний пропуск для перетину лінії зіткнення тощо. Також на базі гуманітарного штабу запрацював «соціальний гардероб», у якому нужденні можуть взяти необхідні для них речі та до якого всі бажаючі можуть принести свої невикористовувані предмети одягу та інші домашні речі. «Якщо нужденний, то візьми, якщо можеш – принеси», — такий слоган зустрічає кожного, хто ступає на поріг цього куточка милосердя.

Першими відвідувачами «соціального гардероба» стали мирні жителі, які впродовж останнього місяця практично без речей були змушені полишати селище Чигарі через  ескалацію бойових дій.

«У перший же день роботи «соціального гардероба» ми одягли більше 30-ти чоловік, — поінформував координатор гуманітарної місії допомоги мирному населенню зони військового конфлікту «Проліска» Євген Каплін. — Величезна вдячність за зібрані речі, за тепло й турботу про жителів багатостраждального селища Чигарі офіцеру військово-цивільного співробітництва Наталії Мещеряковій та іншим небайдужим людям».

Всеволод МИРНИЙ

Конкурс журналістських матеріалів «Поспішай творити добро» ініційований «Благодійним фондом Олександра Шевченка» та Українським журналістським фондом