Помічник дільничного офіцера Ірина Шушура виборола перемогу у запливі серед жінок

Спортивний захід відбувся 13 липня у місті Курахове і був присвячений відкриттю місцевого басейну. У запливі серед жінок на дистанцію 50 метрів перемогла сержант Селидівського відділення поліції Ірина Шушура.

Ірина прийшла працювати у поліцію в 2018 році. Молода жінка розповіла, що мріяла про погони ще з дитинства, а її батько був майором міліції. Однак доля розпорядилася інакше – Ірина отримала економічну освіту, працювала в торгівлі, проте думки про роботу у поліції її не залишали. У шкільні роки дівчина активно займалася зовсім не дівочим видом спорту – кікбоксингом та брала участь у спортивних змаганнях, відстоюючи честь свого рідного міста.

У 2018 році амбіційна Ірина все ж таки наважилася докорінно змінити своє життя й вступила до юридичного вишу в м. Кривий Ріг на факультет «Превентивна діяльність». В цьому ж році вона прийшла працювати до Селидівського відділення поліції.

Не залишила жінка і спорт. Вона вже встигла взяти участь у Першому Покровському марафоні та разом зі своїми співробітниками гідно представити своє відділення та успішно подолала 10-кілометрову дистанцію.

Минулої суботи Ірина виборола перше місце у змаганнях із запливу серед жінок на дистанцію50 метрів. Переможниця зізналася, що не має спеціальної підготовки з плавання, тому подолання дистанції їй далося нелегко, проте підтримка колег надавала сил і наснаги.

«Учасниками цих змагань були мешканці шістьох міст Донецької області та коли оголосили, що перемогла співробітниця поліції м. Селидове, моє серце переповнила особлива гордість і я впевнилася, що йду правильним шляхом»,- зізналася сержант поліції Ірина Шушура.

 Покровський відділ поліції  Донецької області