Поліцейські провели відпрацювання Торецька

Викрито мережу аптек, де незаконно реалізовували нарковмісні препарати 

Поліцейські зі складу ООС за наказом командувача Об’єднаних сил провели у прифронтовому Торецьку оперативно-профілактичне відпрацювання. Понад 70 співробітників Національної поліції України зі складу ООС та апарату ГУНП в Донецькій області були задіяні для проведення спецзаходів у піших та автомобільних патрулях. За підсумками проведеного відпрацювання було перевірено понад 140 осіб та 40 транспортних засобів.

Ці заходи спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації у населеному пункті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотичних речовин, а також недопущення можливих проявів тероризму.

Оперативники обласного главку поліції припинили злочинну діяльність групи осіб, пов’язану зі збутом нарковмісних лікарських препаратів. Проведено обшукові заходи в 3-х аптечних закладах Торецька, в результаті яких виявлено факти порушення відпуску ліків, що містять кодеїн. Вилучено 1330 доз нарковмісних засобів та грошові кошти від незаконного обігу на загальну суму 22 000 грн.

Крім того, під час відпрацювання правоохоронці виявили власника зброї, у яку незаконно було внесено конструктивні зміни. Задокументовано діяльність трьох закладів, де реалізували алкоголь та тютюнові вироби без ліцензії та факт продажу контрафактного алкоголю.

Також поліція встановила зв’язки бойовика, який перебуває на тимчасово окупованій території. За порушення адміністративного законодавства до відповідальності притягнуті понад 10 осіб.

Профілактичні заходи на території населених пунктів, розташованих на лінії розмежування триватимуть і надалі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області