Поліцейські Донеччини долучилися до святкування Дня вишиванки

Як висловити свою любов та повагу до Батьківщини без слів? Вдягнувши вишиванку замість однострою, поліцейські всіх територіальних підрозділів підтримали давні етнічні традиції і виказали своє ставлення до української культури.

16 травня співробітники всіх територіальних підрозділів поліції Донеччини прийшли на роботу у розшитих традиційним орнаментом сукнях та сорочках. У такий спосіб правоохоронці долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки та вказали на свою єдність з традиціями.

День українського вбрання відзначається у третій четвер травня. Започаткувала свято студентка Чернівецького національного університету. Так, з 2006 року до сьогодні святкування Дня вишиванки набуло всесвітнього масштабу.

У Маріуполі поліцейські на чолі з керівником поліції Донеччини Миколою Семенишиним разом із мешканцями та гостями міста взяли участь у Параді вишиванок та пройшли урочистою ходою в національному одязі по центральній вулиці міста — від підземного переходу до Театрального скверу.

Свято в промисловому місті об’єднало більше 1000 небайдужих громадян, а правоохоронці не лише долучилися до святкувань, а й забезпечили безпеку під час їх проведення.

Відділ комунікації поліції Донецькій області