Поліцейські Донеччини долучилися до міжнародного флешмобу «ВЕЛИКИЙ ШЕВЧЕНКО»

9 березня в світі відзначали 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка, видатного митця та борця за волю України. На честь людини, яка й досі надихає українців, поліцейські по всій області біля пам’ятників Кобзареві прочитали його вірші.

«Свою Україну любіть, Любіть її… Во время люте, В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть!» — безсмертні та особливо актуальні зараз рядки нагадав начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.

Разом із заступниками та працівниками обласного главку він взяв участь у флешмобі #ByShevchenko в Маріуполі. Вшановуючи пам’ять поета, поліцейські зачитали також вірші Ліни Костенко, присвячені Тарасу Шевченку. Після був «вільний мікрофон», і всі жителі могли поділитися улюбленими поезіями митця.

До вшанування Кобзаря приєдналися правоохоронці по всій області та молодь з громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських».

Співробітники поліції поклали квіти до пам’ятників на честь українського генія, який присвятив життя відстоюванню прав свого народу.

Відділ комунікації поліції Донецької області