Покровськ приєднався до програми «Безпечне таксі»

Ініціативу місцевої поліції підтримали перевізники Покровська. Власники автопідприємств надали свій дозвіл на обстеження водіїв транспортних засобів щодо наркотичного чи іншого сп’яніння. 

Загальною метою Програми «Безпечне таксі» є збереження здоров’я і життя пасажирів, які користуються послугами таксі. У багатьох містах Донецької області цей проект уже втілюється, і тепер до них приєднався Покровськ.

Водії-таксисти зібралися в наркодиспансері Покровська, де пройшли медичне обстеження на вміст алкоголю в їхньому організмі.

«Тести виявилися негативними й показали нульовий результат. Це свідчить про те, що в організмі всіх перевірених водіїв алкоголю не виявлено», — відзначили працівники медичної установи.

Отже, пасажири даної служби таксі можуть відчувати себе в безпеці під час поїздки.

Таксисти також згодні з тим, що цей проект є дуже корисним, і завдяки йому вдасться поліпшити ситуацію на дорогах міста.

«Кожен день вибірково кілька водіїв таксі будуть проходити тест на вміст алкоголю і наркотиків в організмі. Перевірка для них буде несподіванкою, і від її результатів залежатиме, чи вийде даний автомобіль на маршрут», — поінформував в.о. начальника СРПП №4 Покровського відділу поліції Антон Остапенко.

Покровський відділ поліції Донецької області