ПОДОРОЖ УПРАВЛІННЯМ ПФУ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ЮНИХ ДОНЕЧЧАН

Добру звичку — цікавитися питаннями роботи управлінь Пенсійного фонду — виховують у школярів працівники пенсійної служби. Тут регулярно проводять для дітлахів ознайомчі відвідування у формі «Днів відкритих дверей».

Нещодавно таку зустріч, присвячену Дню захисту дітей, організувало й провело Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Виконуюча обов’язки начальника управління Неоніла Пітик розповіла юним екскурсантам про покладені на пенсійну службу завдання, ознайомила їх із тим, які великі обсяги важливої роботи виконують працівники фонду для мешканців міста та району.

Деякі маленькі гості отримали відповіді на такі питання: «Де працює їх мама?», «Де її робоче місце і чим вона займається?», «Чому затримується на роботі?», «Чи подобається їй робота?».

Під час заходу Неоніла Пітик зазначила, що робота в органі державної влади є особливою, а працівники управління є державними службовцями.

Діти почули також багато цікавих розповідей від працівників управління про необхідні у майбутньому дорослому житті знання та навички щодо прав і обов’язків у пенсійному забезпеченні, правильного оформлення трудової діяльності тощо. Додому повертатися діти із гарним настроєм та з почуттям гордості за своїх мам, з якими вони разом завершили робочий день.