ПИТАННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗ’ЯСНЕНІ У СЕЛИДІВСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ № 82

Права на пенсійне забезпечення в умовах відбування покарання та позбавлення волі були роз’яснені підчас виїзного прийому в Державній установі «Селидівська виправна колонія (№ 82)».

Прийом провели в. о. начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Сафронова та перший заступник начальника Галина Медведєва.

Присутні отримали вичерпні відповіді на запитання щодо змін та нововведень у пенсійному законодавстві, ознайомились із видами пенсійних виплат, порядком, умовами призначення, перерахунку, виплати пенсій, періодами, з яких складається страховий стаж тощо.

Олена Сафронова зокрема звернула увагу на особливості зарахування страхового стажу під час роботи у період відбування покарання з позбавленням волі. Були надані всі відповіді на індивідуальні запитання присутніх.

Працівники Пенсійного фонду нагадали, що отримати індивідуальну консультацію та з’ясувати питання пенсійного забезпечення в умовах відбування покарання з обмеженням волі зараз можливо не тільки на таких виїзних прийомах, а й за допомогою Skype-зв’язку.