Підсумковий випуск новин тижня 23.04.17

Очільник ОДА Павло Жебрівський підписав Меморандум про приєднання Донецької облдержадміністрації до проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International Україна «Прозорро. Продаж». У церемонії підписання взяли участь керівники міст та районів, об’єднаних громад, представники обласних департаментів, розробники проекту ProZorro.sale.
Регіональний етап V Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Донецькій області вже традиційно відбувся в Бахмуті на базі комунального закладу спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург».
Очільник Донеччини Павло Жебрівський відвідав Мар’їнку, щоб проінспектувати хід виконання робіт із відновлення житлових будинків №7 і №10 по вул. Заводський, пошкоджених в результаті проведення бойових дій.
Керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін та генеральний директор Авдіївського коксохімзаводу Муса Магомедов підписали угоду про соціальне партнерство між міською ВЦА та Авдіївським КХЗ.