Під знаком миру, спокою та злагоди

На головній площі Краматорська, яка стала центром урочистостей із нагоди 85-річчя Донеччини, працівники Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта» встановили торгівельно-презентаційний намет, де можна було придбати марки та іншу сувенірну продукцію. Тут також можна було відправити листівку з нагоди 85-річчя Донецької області не тільки по Україні, а і в будь яку країну світу. Поштові листівки, на яких були зображені видатні місця та постаті Донеччини, виглядали просто чудово, а марки, виготовлені спеціально до святкування ювілею, додавали позитивних вражень.
На сцені Палацу культури і творчості НКМЗ в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський та директор Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олексій Пушкін презентували зразки таких марок очільнику Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Жебрівському.
Звертаючись до присутніх, Ігор Смілянський зазначив: «Сьогодні нам насправді дуже приємно випустити цю марку. Адже художник, який робив для неї ескізи, також родом з Донеччини. Ця марка поєднає не тільки Донецьку область, вона буде присутня у всіх куточках нашої країни, і всі побачать це свято та будуть долучені до нього».
Також Ігор Смілянський розповів, яких новацій варто чекати донеччанам від оновленої «Укрпошти»:
«Це кращий сервіс, це нові послуги, спрямовані на те, щоб людям було приємно і зручно приходити у відділення, або коли листоноша приходе до них. До того ж у Краматорську було проведено «Школу експорту» для місцевих підприємців, які експортують. Після цього експорт малого підприємництва зріс майже на 30% за місяць. Вони займаються продажем на міжнародних торгівельних платформах, а це, звісно, додаткові валютні надходження до місцевих бюджетів і нові робочі місця. Тож «Укрпошта» розвивається разом з вами».
Очільник головного поштового відомства країни побажав, щоб своє 86-річчя Донеччина святкувала вже у своїх звичних кордонах. «Завтра я поїду подякувати листоношам, які навіть на лінії фронту роблять свою роботу – приносять пенсії, листи та субсидії нашим громадянам. Тому що ми єдині з людьми, які там є, і ми відчуваємо свою соціальну відповідальність», – підсумував Ігор Смілянський.
Для всіх, кому не байдужа філателія, хто хоче дізнатися про щось нове і цікаве, у головному відділені «Укрпошти» Краматорська проходить філателістична виставка, присвячена 85-річчю заснування Донецької області. Автор експозиції — член спілки філателістів міста Слов’янська, учасник національних, міжнародних, всесвітніх виставок Михайло Семенович Длугоканський. Побажання з нагоди 85-річчя Донеччини у Михайла Семеновича було лише одне: «Миру, спокою, та злагоди нашій землі».