Перші зразки – підрозділам Донеччини

Два нових спецавтомобіля – штабний автомобіль та спеціалізований автобус для перевезення особового складу –  передав рятувальникам Донеччини під час перебування в Маріуполі голова обласної держадміністрації Павло Жебрівський.

Обидва транспортних засоби придбані за кошти обласного бюджету. Машини оснащені спеціалізованою технікою, мобільним інтернетом, відеозв’язком та іншим обладнанням, необхідним для швидкого розгортання штабу рятувальників у польових умовах. І це – перші зразки такої спецтехніки в Україні.

Очільник Донеччини Павло Жебрівський разом із начальником ГУ ДСНС у Донецькій області  Миколою Ільченком провели також тестове підключення системи оперативного зв’язку до підрозділу ДСНС у Волновасі. У січні наступного року обладнання для відеоконференцзв’язку буде встановлено у 18 територіальних підрозділах ДСНС Донеччини та в конференц-залі облдержадміністрації в Краматорську. Це дасть можливість ефективно проводити оперативні наради та інші робочі зустрічі не тільки для підрозділів ДСНС, але й для інших офіційних установ та органів місцевого самоврядування. Систему відеоконференцзв’язку та обладнання також придбано за кошти обласного бюджету. «Наскільки мені відомо, – наголосив Павло Жебрівський, – такої системи сьогодні ще не мають рятувальники  в жодній іншій області України».