Освітяни Авдіївки – на міжнародній виставці

У Київському палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П′ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu».

Захід був організований компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Підтвердженням масштабності й популярності заходу стали 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини й Китаю.

До тематичної програми виставки, що тривала три дні, увійшли конференції, презентації, семінари, «круглі столи», майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів та провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкої громадськості.

Освіту Авдіївки на виставці представляли заступник начальника відділу освіти Ольга Точило, директор НМЦ відділу освіти Юлія Близнова та директор ЗОШ № 6 Вікторія Шляхова. Освітяни мали змогу не тільки представити свій досвід педагогічної роботи, а й обмінятися напрацюваннями з колегами з усієї України. Особливу увагу експозиції донеччан приділив президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь.

Учасники делегації Авдіївки також отримали запрошення на інші презентаційні заходи , які проходитимуть у різних містах України.

За активну участь у створенні сучасної, якісної системи національної освіти відділ освіти військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка був нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Золоту медаль «Сучасні заклади освіти — 2017» За участь у тематичній номінації отримала Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. № 6. Також школа була нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.