Олександрівський район: Газеті «Вісті Олександрівщини» виповнилося 85!

Директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації Людмила Биченко привітала колектив районної газети «Вісті Олександрівщини» з ювілеєм. Цього року видання відзначає свою 85-ту річницю створення.
«Сьогодні і колектив газети «Вісті Олександрівщини», і всі мешканці громади святкують цей ювілей. Хочу подякувати вам за віддану працю, відповідальне ставлення до роботи. Я дуже дякую вам за підтримку державних реформ, які відбуваються в Україні, в Донецькій області і в Олександрівському районі. Сьогодні перед вами важливий вибір – створення територіальної громади. Я впевнена, що після 29-го квітня ви будете жити ще краще і станете більш заможними», – зазначила Людмила Биченко.
Директор департаменту передала працівникам та ветеранам газети вітальну адресу від голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського.
З вітаннями на урочистому заході виступили також керівники Олександрівського району та селищних рад, помічники народних депутатів, бізнесмени та просто небайдужі до долі районної газети люди.