Олександр Куць привітав учасників чемпіонату України з легкої атлетики

У Бахмуті відбувся чемпіонат України з легкої  атлетики серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь представники 22 областей України та міста Києва.

Урочисте відкриття чемпіонату України відбулося на базі Бахмутського  спортивного комплексу  «Металург» за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Куця, Бахмутського міського голови Олексія Реви, директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимира Мицика та начальника управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президента федерації легкої атлетики Донецької області Віктора Лиса.

На початку змагань з вітальними словами до присутніх звернувся керівник обласної державної адміністрації Олександр Куць. Очільник області привітав спортсменів із початком чемпіонату, побажав їм наснаги та успіхів, після чого нагородив переможців ранкової програми першості.

Впродовж перебування в Бахмуті Олександр Куць поспілкуватися з керівництвом міста та  ознайомився зі спортивною гордістю Донеччини – спорткомплексом «Металург».