Огляд комунальної техніки пройшов у Дружківці

    Четвертий рік поспіль навесні на площі Молодіжній проводиться виставка-огляд комунальної техніки. Такі заходи надають можливість колективам комунальних підприємств показати мешканцям міста засоби, за допомогою яких забезпечується життєдіяльність громади, відбувається усунення аварійних ситуацій.

Окрім транспорту, на виставці були продемонстровані й спеціалізована техніка та допоміжні інструменти для прибирання вулиць і дворових територій, робіт із забезпечення водопостачання та водовідведення, теплопостачання, утримання зелених насаджень та зовнішнього освітлення тощо.

У заході взяли участь міський голова Валерій Гнатенко разом із заступниками. Обійшовши технічний ряд, вони поспілкувалися з керівниками підприємств та спеціалістами. Під час діалогу були надані кваліфіковані роз’яснення з найбільш поширених питань, що турбують мешканців Дружківки, пролунали пропозиції щодо поліпшення ситуації в комунальній сфері.

В огляді була задіяна різноманітна техніка, що дозволяє не лише прибирати вулиці, але й у деяких випадках ліквідувати надзвичайні ситуації. Це, в першу чергу, машини керуючих компаній: КП «Спектр», Дружківського відділення Краматорського управління з газопостачання і газифікації, Управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу», КП «Комсервіс», ВО «Дружківкатепломережа», КП «Міськсвітло», комунального автотранспортного підприємства 052808 та муніціпальної варти.

Як зазначив заступник міського голови Петро Крамський,  на огляд більша частина техніки прибула одразу після ранкових змін і нічних чергувань на об’єктах Дружківки. Після завершення огляду  автомобілі та агрегати знову поринули в робочу атмосферу. Адже у комунальних служб вихідних не буває, і їх ключовим завданням є створення сприятливих умов проживання для мешканців міста.