Обласний центр зайнятості звітував про роботу

Клієнтоцентрований підхід, запровадження нових і розвиток існуючих сервісів надання послуг  – такі акценти були визначені на прес-конференції з директором Донецької обласної служби зайнятості Валентиною Рибалко.

8 лютого Донецькою обласною службою зайнятості було проведено прес-конференцію «Результати діяльності обласної служби зайнятості у 2018 році та визначення пріоритетних  завдань на 2019 рік» за участю директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко.

У своєму виступі вона розповіла про сучасні тенденції на ринку праці регіону, акцентувавши увагу на позитивних процесах з основних його трендів, та зазначила кроки для розв’язання основних питань щодо підвищення ефективності обслуговування населення.

«Виклики сучасності вимагають від служби зайнятості запровадження нових підходів та сервісів надання послуг, наближення їх до користувачів, тому ми докладаємо максимально зусиль, щоб бути більш сучасними, доступними та відкритими», — наголосила Валентина Рибалко. Директор обласної служби зайнятості зазначила, що зайнятість населення – надзвичайно важлива й чутлива тема, яка забезпечує одну з головних потреб мешканців регіону – потребу в роботі. І від того, наскільки якісно та своєчасно будуть вирішуватися питання соціального захисту мешканців регіону від безробіття, залежатиме й  повноцінний розвиток  самого регіону.

Валентина Рибалко прокоментувала існуючі тенденції на регіональному ринку праці. Ключовим моментом для регіонального ринку праці є той факт, що Донецька область — лідер серед інших регіонів України за кількістю звернень ВПО до центрів зайнятості – майже 20%. Тобто, практично кожний п’ятий безробітний з числа ВПО в Україні приходиться на частку Донецької області.

У будь-якій справі головне – йти у ногу з часом. Тому й Донецький обласний центр зайнятості не обходиться без новацій.

«Можливо, це звучить суперечливо, але саме наявність перелічених викликів на ринку праці  й  підштовхнула фахівців Донецької обласної служби зайнятості  до розробки нових, дистанційних форм надання послуг із максимальним використанням сучасних онлайн-ресурсів», – підкреслила  Валентина Рибалко.

Фахівцями обласної служби зайнятості розроблено та впроваджено ряд інновацій, які вже стали візитною карткою саме Донецької обласної служби зайнятості. Позитивні відгуки клієнтів служби зайнятості надають поштовх для подальшого розвитку існуючих електронних сервісів, вдосконаленню електронних кабінетів для роботодавців та шукачів роботи, осучасненню паспортів підприємств, створенню електронного кол-центру.

З метою максимального наближення послуг до клієнтів, забезпечення доступності до інформаційного ресурсу фахівцями обласної служби зайнятості були розроблені чотири мобільних безкоштовних онлайн-додатки на системі Android.

Онлайн-додаток «Центр Розвитку Підприємництва» дозволяє оперативно отримати будь-яку практичну інформацію щодо відкриття та розвитку підприємницької діяльності, переглянути нормативно-правову базу,  посилання на джерела краудфандінгу та фандрейзінгу, онлайн-форми навчання.

Другий додаток —  «Центр професійної орієнтації» — надає можливість безкоштовно пройти тестування, зануритися у світ професій, визначитися з навчальним закладом та у разі потреби звернутися до фахівця центру зайнятості в електронному режимі.

Третій додаток — «Довідник послуг та пільг учаснику АТО». Окрім правової допомоги учасникам АТО у сервісі передбачена можливість переглянути актуальні вакансії на сайті Державної служби зайнятості, скористатися записом на відвідування центру зайнятості та переглянути відеокурс із бізнес-планування.

Четвертий – це «Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України», який допоможе отримати омріяну професію, підвищити кваліфікацію за наявною спеціальністю, спланувати професійний шлях та опанувати знання із започаткування власної справи.

Впровадження інноваційних методів у роботі служби зайнятості дозволило забезпечити зростання чисельності працевлаштованих громадян та збільшити чисельність роботодавців, які співпрацюють із центрами, допомогти їм у вирішенні кадрових питань.

Яскравим прикладом ефективності впровадження сучасних дистанційних форм роботи з  використанням сучасних онлайн-ресурсів є той факт, що за підсумками 2018 року  Донецька  область  зайняла перше місце в рейтингу серед інших регіонів України за рівнем охоплення незайнятих громадян  активними заходами сприяння зайнятості (працевлаштування, профнавчання та залучення до громадських робіт).

«Одне з головних завдань центру зайнятості – не лише якомога оперативніше підшукати громадянам роботу, а й допомогти людям закріпитися на новому робочому місці», – розповіла очільник служби. Власне, таку тезу доводять і цифри: за допомогою служби зайнятості впродовж 2018 року отримали роботу 32 тисячі незайнятих громадян,  кожний третій був працевлаштований до набуття статусу безробітного.

Для подолання дисбалансу на ринку праці служба зайнятості велику увагу приділяє профорієнтаційній роботі, особливо серед шкільної молоді. Сьогодні молодь має дуже виважено й обережно обирати майбутню професію, тому що є певні зміни на ринку праці», — зазначила Валентина Рибалко.

У листопаді минулого року Донецька обласна служба зайнятості за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Польщі провела Регіональний форум кар’єри  в усіх містах та районах Донецької області. Центральні локації форуму були розташовані в Бахмуті та Маріуполі. Форум провели, насамперед,  для того, щоб мотивувати учнів Донецької області здобувати освіту в місцевих вищих та професійно-технічних навчальних закладах. Це забезпечить подальше працевлаштування молодих спеціалістів на українських підприємствах і допоможе запобігти масовому виїзду талановитої молоді на навчання та роботу за кордон.

Пріоритетними напрямками роботи в 2019 році будуть:

  • впровадження інституту кар’єрного радника, супроводження безробітних до і після вирішення питання їх працевлаштування;
  • вдосконалення та осучаснення профорієнтаційних послуг з використанням сучасних інформаційних технологій;
  • сприяння подоланню дисбалансу на ринку праці шляхом організації професійної підготовки безробітніх;
  • співпраця з органами місцевої влади, в тому числі з ОТГ, соціальними партнерами та роботодавцями;
  • прогнозування ситуації на зареєстрованому ринку праці з метою оперативного реагування на кадрові потреби.

Підсумовуючи, директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко зазначила, що служба зайнятості намагається бути більш відкритою, доступнішою та  сучаснішою.  «Важливо те, що сьогодні обласна служба зайнятості має потужний кадровий потенціал, справжню команду професіоналів, готову та здатну відповідати на виклики ринку праці, виконувати надскладні завдання, запроваджуючи ефективні інформаційні технології».

Віра ІЛЬЇНА