ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПОЖЕЖНО-ПРИКЛАДНОГО СПОРТУ ПРОЙШЛИ В СЛОВ’ЯНСЬКУ

У Слов’янську проходили змагання серед пожежно-рятувальних загонів Донецької області. Цьому року в першості взяли участь 19 команд

Для проведення змагання спортивний стадіон в/ч 3035 довелося дообладнати. Тут встановили 100-метрову смугу перешкод, звели навчальну вежу висотою в 4 поверхи, облаштували зони використання відкритого вогню. Уже за цими приготуваннями можна було зрозуміти, що відточувати свою професійну майстерність рятувальники мають намір в умовах, максимально наближених до реальних надзвичайних ситуацій.

Згідно з регламентом кожна команда складалася з 5 учасників. У перший змагальний день їм належало пройти три етапи: смугу перешкод і дві вправи із застосуванням штурмових і висувних сходів, призначених для проникнення у вікна 3-го та 4-го поверхів.

Другий день складався з більш видовищних дисциплін: командної пожежної естафети, що включала цілий комплекс необхідних для пожежогасіння навичок, і бойового розгортання. Цей етап передбачав оперативну подачу пожежних стволів до місця загоряння. Найбільш видовищним елементом цього етапу було змагання на влучність попадання водним струменем у мішень.

Обидва дня на стадіоні були по-справжньому «спекотними» —  кожна команда прагнула гідно представити на обласному рівні свій пожежно-рятувальний загін. Проте судді були досить суворими.  В запеклій боротьбі 1-е місце вибороли маріупольці, на 2-му — рятувальники з Бахмута, третє місце посіла команда з Добропілля.

Віра Ільїна