Обережно, гриби: в області є перші постраждалі від «тихого полювання»

Незважаючи на весняний сезон, в області вже реєструються випадки вживання мешканцями свіжих дикорослих грибів та їх негативного впливу на стан здоров’я.

Наприкінці квітня 13-річна дитина була госпіталізована до лікувального закладу з підозрою на отруєння дикорослими печерицями, гриби були зібрані в районі гноєсховища в Мар’їнському районі. Хоча підозра на отруєння грибами не підтвердилася, вживання дикорослих грибів сприяло загостренню захворювання шлунка (гострий гастрит).

12 травня від отруєння невідомими дикорослими грибами (можливо печериці) померла жінка у м. Краматорську. Всього за три останні роки в Донецькій області зареєстровано 27 випадків отруєнь грибами з 37 постраждалими, 7 постраждалих померли. У дев’яти випадках постраждалі збирали ранні дикорослі гриби з квітня по 15 червня (в трьох випадках — сироїжки, в 2 випадках рядовки, по 1 випадку свинушки і парасольки, в одному випадку бліді поганки та в одному випадку — дикорослі печериці).

Гриби, що з’являються навесні, можна поділити на дві групи: одні формують свої плодові тіла виключно в цю пору року (сморчки, строчки, саркосціфи, травнева рядовка, шампіньйони), інші зустрічаються в лісах і на луках довго, до самої осені (маслюки, підберезники, білі гриби). А трутовики сірчано-жовтий і лускатий сформуються після травня, а потім беруть відпустку і другий шар сформують приблизно в серпні

Гриби ростуть швидко, збільшуючись за добу приблизно на 1-2 см. Середніх розмірів гриб набуває за 3-6 днів. Тривалість життя опенька, лисички, підберезника укладається в 10 днів. До 14 днів живуть білий гриб і підосичники, до 40 — печериця. З дозріванням спор, кількість яких обчислюється десятками мільйонів, гриби старіють і часто загнивають. Кому пощастить, може вже навесні зібрати перший урожай шампіньйонів (головне — тільки не сплутати їх з мухомором весняним і блідою поганкою).

БЛІДА ПОГАНКА найбільше схожа на печериці, сироїжки, зеленушки. Капелюшок її білий, буває й жовтуватий, зелений. Луска на ній відсутня. Пластинки, що не прикріплені до ніжки, білі, тоді як у печериць, залежно від віку, вони блідо-рожеві і навіть фіолетово-бурі. Ніжка у поганки довжиною до 15 сантиметрів, товщиною до 2 сантиметрів, біла або жовтувато-зелена, вгорі з тонким плівчастим кільцем. Від ніжки їстівних грибів її відрізняє бульбоподібне потовщення біля основи, укладене в білу або зелену плівку-комірець. У печериць, сироїжок, зеленушок ніжка без клубневиднього потовщення і комірця.

Поради грибникам

Гриби смачні й поживні. Якщо дотримуватися деяких правил, грибний сезон принесе вам тільки радість:

  1. Перша ознака чистої території, на якій варто збирати гриби, — це велика кількість мухоморів.
  2. Якщо на узліссі ростуть одні сироїжки, то його краще обійти стороною — швидше за все, грунт забруднений.
  3. 90% грибів росте по узліссях, просіках і молодих посадках, так що забиратися в хащі, ризикуючи шукати дорогу додому, сенсу немає.
  4. Гриби ростуть від 1 дня до 3 діб. Оптимальні умови: 10-20 градусів тепла, для пластинчастих і благородних — від 5 до 15 градусів вище нуля. Вологість повітря — 80-90%, бажані дощі і рясна роса.
  5. Для їжі годяться тільки молоді гриби, у яких капелюшки повністю не розкриті або розкриті частково. Перезрілі гриби з розкритим, як парасолька, капелюшком, не мають ніякої харчової цінності. Такий гриб краще повісити на гілочку — нехай спори рознесуться навкруги. А ось якщо капелюшок вигнутий, як купол, — значить, гриб уже випустив спори і в ньому формується отрута. Він небезпечний, це основна причина отруєнь.

Їстівні гриби, які з’являються в лісах навесні:

Глива покрита — квітень-липень, сухі осики, жорсткий; гігрофор ранній — лютий-березень, хвойні та листяні ліси; сморчок конічний — квітень-травень, лісові галявини, чагарники; сморчок справжній — квітень-травень, заплавні ліси; пеціца пухирчаста — весна-осінь, живильний ґрунт, несмачний, блюдцевик жилкуватий — березень-травень, заплавні ліси, чагарники; склеротинія бульбова — березень-травень, заплавні ліси, чагарники, несмачний; опеньок літній — весна-осінь, мертві листяні дерева; рядовка скупчена (землиста, сіра, ліловоножка) — весна-осінь, ліси, чагарники; ентолома сепіум — квітень-червень, чагарники, сади; ентолома їстівна квітень-червень чагарники, огорожі, травневий гриб — червень рідколісся, чагарники, печериця їстівна — травень-осінь, чагарники,  узбіччя доріг.

Отруйні гриби, які з’являються в лісах навесні:

Строчок звичайний — квітень-травень, хвойні ліси, тирса, труха, гнойовик домашній — квітень-вересень, гніюча деревина лиственнних порід; мухомор білий — з весни до жовтня, ліси; гнойовик мерехтливий, гнойовик чорнильний — весна-осінь, гніюча деревина, їстівний, з алкоголем отруйний; волокониця Патуйяра — весна-літо, ліси, чагарники; ентомола весняна — квітень-червень, листяні і хвойні ліси.

   Т.ЧАЙКА, завідувач відділу ДУ „Донецький ОЛЦ МОЗ України”