Новозбудований ЦНАП у Часовому Ярі приймає перших клієнтів

Центр надання адміністративних послуг у Часовому Ярі почав приймати перших клієнтів.  Тепер мешканці можуть отримувати  низку необхідних їм послуг  у своєму місті. 

Перелік адміністративних послуг невеликий. У структурі ЦНАПу функціонують три відділи, які забезпечують у мінімально короткі терміни послуги реєстраційного напрямку, воєнного обліку та з приватизації житла.

На відновлення будівлі Центру та придбання необхідного обладнання й техніки залучені кошти Фонду Регіонального Розвитку обсягом 6,8 мільйона гривень. За кошти місцевого бюджету проведені видатки з розробки проектно-кошторисної документації та закупівля меблі.

Варто зазначити, що зараз в ЦНАПі надаються послуги пенсійного фонду, соціального захисту та безкоштовної правової допомоги.

За словами керівника ЦНАПу Юрія Бермана,  значна кількість місцевих жителів уже отримала адвокатські послуги. «В майбутньому планується, що бахмутяни зможуть приїжджати до Часового Яру для отримання закордонного паспорта! Також у приміщенні будемо проводити різні зустрічі з представниками установ соціальної сфери міста», — додав керівник ЦНАПу.

Діана МАЛІК