Новорічний подарунок отримали навчальні заклади Слов’янська за державною програмою «Нова Українська школа»

Загальноосвітні школи Слов’янська отримали 41 комплект меблів, що призначені для учнів перших класів. Про це поінформували у міському відділі освіти.

Серед  класів початкової ланки першими отримали меблі за державною програмою  учні першого класу загальноосвітньої школи № 1 міста Слов’янська. Новенькі парти є зручними для дітей та легкими за вагою, за ними учні почуваються комфортно. Малюки  зможуть упродовж навчального часу змінювати своє місце розташування, тобто самотужки перенести  парту в будь-яке зручне місце шкільної аудиторії.

Відтепер для першокласників створюється «освітній простір», що включає сім зон: зону відкриттів, новин, матеріалів, комунікативну зону, зону тиші, зону вчителя й тематичну зону.

До складу одного класного комплекту меблів входять 30 парт.  Це нормована чисельність учнів, і тому за новою шкільною програмою  кількість дітей в аудиторії не повинна перевищувати 30.

Крім шкільних парт, до програмного комплекту меблів також увійшли зручні шафи й тумбочки на коліщатках.

Як надалі будуть використовуватися  парти? Чи перейдуть вони згодом разом із першокласниками до другого класу? Ці питання перебувають наразі на етапі розгляду.

Нагадаємо, державна програма «Нова Українська школа», яка нещодавно вступила в дію в сфері освіти, покликана змінити зміст і результати навчання, методики викладання. Очікується, що шкільні вчителі будуть творчо розробляти освітні програми, проводити уроки в формі гри, з тим щоб педагог став учасником єдиної навчальної команди.

Діана МАЛІК