Новонародженим подарували перші в їхньому житті вишиванки

Вишиті сорочечки отримали в подарунок новонароджені у Краматорську та Слов’янську 16 травня.

Акцію під назвою «Народжені в вишиванках» до Дня вишиванки вже четвертий рік поспіль проводять майстрині краматорського українського розмовного клубу «Файно».

Цього року місцеві умільці вручну вишили сто сорочечок. З них 24 вони подарували сьогодні малюкам в пологовому будинку Краматорська, ще 7 — у Слов’янську. Майстрині також передали диски «Колискова від тата» від ГО «Всесвітній День вишиванки» і невеликі сувеніри для мам і лікарів.

Кілька вишиваних сорочечок з Краматорська передадуть в інші куточки України — в Львівську, Івано-Франківську та Вінницьку області.

«З тканиною, нитками та іншими матеріалами нам почали допомагати жінки з усієї України. У відповідь ми відправляємо їм кілька сорочечок і наших виробів. Таким чином, у нас вийшов обмін: вони нам тканину, ми їм — сорочечки », — розповіла глава українського розмовного клубу «Файно» Оксана Муравльова.

До Дня вишиванки в наступному році майстрині планують детальніше вивчити символіку малюнків для вишивки і дізнатися, яку колірну гамму найкраще використовувати для новонароджених.