Нові об’єкти стануть осердям суспільного життя громад

Урочисте відкриття двох нових об’єктів пройшло за участю голови обласної держадміністрації Павла Жебрівського. Введенню в експлуатацію новобудов передувала ретельна підготовча робота різних відомств та структур – обласної влади, проектантів, підрядників…
У Новогродівці після реконструкції відкритий сквер імені Тараса Шевченка. Він став справжньою окрасою міста. На території скверу — нові доріжки й зелені насадження, дитячий майданчик та освітлення, лавочки для відпочинку та фонтан.
Роботи з відновлення скверу розпочалися ще минулого року. З обласного екологічного фонду на реконструкцію було виділено 3 мільйони 543 тисячі гривень. Як зауважив Павло Жебрівський, свого часу на цьому об’єкті були проблеми із підрядником: компанія «Дені Донбас», яка виграла підряд, затягнула роботи до неможливого, тож замовники робіт змушені були з нею попрощатися. Згодом, за результатами наступного тендеру на ProZorro, за роботу взялося ТОВ «Континент Будівельник», воно й завершило проект.
Відкриття скверу стало справжнім святом для містян. Нині це місце для побачень та прогулянок, проведення культурних заходів та зустрічей. До скверу вже «потягнувся» дрібний бізнес – тут відкриваються кав’ярні, ятки з сувенірами, іграшками та смаколиками для дітей.
У Мирнограді цього ж дня відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у загальноосвітній школі № 1. Урочистий захід пройшов за участю голови обласної держадміністрації Павла Жебрівського, начальника управління з питань фізичної культури та спорту Володимира Мицика, представників Мирноградської міської ради.
Нагадаємо, на честь 85-річчя Донецької області планується до кінця року облаштувати щонайменше 85 майданчиків зі штучним покриттям.
«Сьогодні для дітей свято спорту, здорового способу життя, — зазначив Павло Жебрівський. — Дуже хочу, щоб цей майданчик працював цілодобово, і щоб тут постійно були дитячий лемент, гамір, веселість і радість. Маю надію, що об’єкти, які будуємо та ремонтуємо коштом обласного бюджету – школи, сквери, парки, спортивні майданчики, молодіжні центри, — стануть осердям суспільного життя громад. Дамо поштовх – і їм легше буде розвиватися надалі».