Новгородське: Об’єкти соціальної сфери переведуть на автономне опалення

У селищі Новгородському відбулася спільна нарада щодо переведення об’єктів соціальної сфери та квартир «Фенольної сторони» на автономне опалення. Обговорення проходило за участю заступника керівника ВЦА м. Торецьк Сергія Винника, генерального директора ТОВ «НВО Інкор і Ко» Муси Магомедова та голови Новгородської селищної ради Миколи Ленка.

Особливо актуальним є питання реконструкції опалення у приміщенні терапевтичного відділення. За рахунок коштів ВЦА міста Торецьк було розроблено проектно-кошторисну документацію на експертизу щодо впровадження автономного опалення. Донецькою облдержадміністрацією, за дорученням очільника області Олександра Куця, були виділені кошти на реконструкцію котельні в сумі 871 тис. грн. Наразі підписано договір із підрядником. Цими днями стартувала активна фаза проекту реконструкції. Представники військово-цивільної адміністрації міста Торецьк наголосили, що терапевтичне відділення смт Новгородське не закривається, а працівників та пацієнтів на час реалізації проекту переведено до Центральної міської лікарні м. Торецьк.

Водночас добігають завершення роботи з реконструкції системи опалення об’єктів амбулаторії ЗП-СМ №5, Борцовського клубу, філії музичної школи та бібліотеки смт Новгородське.