Нова сторінка мирного життя: демобілізований воїн здобув роботу до душі

Навесні цього року до Маріупольського міського центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Євген Бараненко.

Чоловік має кваліфікацію магістра за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання». Втім, досвіду практичної роботи Євген не має, оскільки 2,5 роки проходив військову службу в зоні АТО.

Євген брав участь у тренінгах щодо успішної адаптації в умовах мирного життя. Фахівці Маріупольського міського центру зайнятості допомогли чоловіку записати та поширити відеорезюме серед роботодавців. І хоча відсутність досвіду роботи заважала Євгену у працевлаштуванні, — тим не менш, попри все, він не полишав прагнення знайти роботу.

Фахівці центру зайнятості провели перемовини з підприємством ТОВ «Метінвест – Маріупольський ремонтно-металургійний завод» щодо стажування Євгена. Роботодавець погодився взяти Євгена на стажування, незважаючи на відсутність досвіду роботи. Успішно пройшовши співбесіду та стажування, Євген приступив до роботи.

Яке поінформували фахівці державної служби зайнятості, особливу увагу центри зайнятості приділяють адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. І одним з пріоритетних завдань служби зайнятості в цьому плані є працевлаштування вчорашніх воїнів.

Олена ФІРСОВА