Незламний дух та щира віра – риси захисників України

У Краматорську в парку імені Пушкіна на честь Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць привітав усіх мешканців Донеччини.

Очільник області побажав здоров’я, наснаги, успіхів воїнам, які зараз виконують службовий обов’язок на фронті. Голова облдержадміністрації підкреслив, що кожен мешканець області є захисником, незалежно від статі або віку.

«Це свято незламного духу та щирої віри. У часи, коли російський агресор привів до нашої домівки війну, ми разом з вами показали, що захисниками можуть у нас бути всі, незалежно від віку та статі. Це були жінки, чоловіки та, навіть, діти. Степану Чубенко було 16 років. Нещодавно в районі шахти Бутівка загинула ще одна українська героїня, якій було всього 19, – Олеся Бакланова. Згадаймо тисячі українців, які віддали найцінніше – своє життя за мирне небо над Україною. Їм слава, вічна пам’ять, а їхнім батькам та рідним – наша вдячність, глибока пошана. У цей святковий день всім тим, хто зараз перебуває на фронті, хто зміцнює нашу Україну в тилу, хотів би побажати заступництва Пресвятої Богородиці, здоров’я, успіхів, наснаги і миру, але виключно через нашу перемогу! Зі святом усіх! Слава захисникам України! Слава Україні!», – наголосив Олександр Куць.

Разом із головою Донецької облдержадміністрації Олександром Куцьом краматорців та мешканців області привітав Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

В режимі онлайн під час участі у молитовному заході за Україну з Києва до присутніх зі словами привітання звернувся Президент України Петро Порошенко.