«Не закликами та словами, а працею та вчинками…»

Результативним напрямком співпраці Маріупольського міського центру  зайнятості з роботодавцями міста та органами місцевої влади є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Особлива увага при організації громадських робіт приділяється громадським організаціям міста, які опікуються людьми з інвалідністю.

Протягом 2018 року Маріупольським міським центром зайнятості було залучено 59 безробітних до громадських робіт в організаціях, основною діяльністю яких є соціальний та правовий захист, реабілітація дітей-інвалідів та інвалідів дитинства, які знаходяться на утриманні, створення умов для їх морального та духовного виховання, естетичного та фізичного розвитку.

У ГО «З нами добрі серця»  безробітні надають соціальні послуги  дітям-інвалідам та інвалідам дитинства, здійснюють їх супровід до лікарні, на прогулянку, надають допомогу в організації свят та відпочинку, допомагають у вирішенні побутових питань.

При ГО «Міський клуб «Повір у себе» створено Центр реабілітації та абілітації для дітей та молоді з психофізичними вадами. Організація завжди потребує додаткового персоналу для супроводу, догляду, обслуговування і соціального патронажу осіб з інвалідністю. У період проведення ремонтних робіт у Центрі, безробітні допомагали клеїти шпалери, шпаклювати і фарбувати стіни та стелю, виносили сміття, прибирали приміщення.

Співпраця з громадськими організаціями є дуже необхідним для суспільства проектом, завдяки якому служба зайнятості не закликами та словами, а працею і вчинками допомагає тим, хто потребує підтримки та уваги.