«Наш шлях – від зернятка до ниви!»

Поліцейські та діти прифронтових населених пунктів Донеччини стали учасниками проектуІнспектори з ювенальної превенції, які є сертифікованими тренерами з базових навичок медіації шкільної служби порозуміння,організували для 50 школярів поїздку до міст Мукачево та Ужгород Закарпатської області. Діти не тільки відвідали мальовничі місця та взяли участь у тренінгах, а й відпочили від негативного впливу збройного конфлікту.

У рамках реалізації «Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2019-2022 роки», за ініціативи поліцейських ювенальної превенції Донеччини та за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Всеукраїнської комунікаційної кампанії ЄС «Прямуємо разом» та Представництва ООН в Україні, впроваджено проект «Наш шлях – від зернятка до ниви».

Відтак, з 31 травня до 11 липня 2019 року 50 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають у безпосередній близькості до лінії розмежування — в містах Мар’їнці, Красногорівці, Кураховому, Авдіївці, смт Очеретине Донеччини та містах Щастя, Попасне, Золоте, смт Станиця Луганська Луганщини, стали учасниками проекту та мають чудову можливість поєднати процес навчання з цікавими подорожами та екскурсіями.

Поліцейські-медіатори проводять для підлітків тренінги з базових навичок медіації, після яких діти отримують сертифікати, які дають їм можливість професійно вирішувати конфлікти у шкільному середовищі.

У вільний час від навчання, школярі відвідують перлини Закарпаття — замок Паланок, Чинадіївський замок, який ще називають «Сент Міклош», та замок графів Шенборнів, які чарують підлітків своєю красою і таємничістю, знайомляться з роботою місцевих патрульних поліцейських, які запрошують дітей зі Сходу у розташуванняпідрозділу,розкривають специфікуроботи спецпідрозділу тактико-оперативного реагування ТОР.

Проект триває! З неймовірними емоціями перша група дітейз Донеччини повертається додому, наступні учасники- школярі з Луганщини.

Відділ комунікації поліції Донецькій області

 

© Офіційний сайт Національної поліції: https://dn.npu.gov.ua/news/preventivna-diyalnist/policzejski-ta-diti-prifrontovix-naselenix-punktiv-donechchini-stali-uchasnikami-proektu-nash-shlyax-vid-zernyatka-do-nivi/