Народний Герой України отримав грошову премію від командування ООС

До Дня українського миротворця командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський вручив  головному старшині одного з батальйонів окремої механізованої бригади  ім. князя Костянтина Острозького Сергію Улітенкову грошовий сертифікат на 5000 гривень.

Сергій Улітенков віддав службі у лавах ЗС України вже понад 15 років. За плечима – досвід миротворчих операцій, участь у багатьох військових навчаннях в Україні та за її межами, а також бойовий досвід у складі місії KFOR на Балканах. А згодом й у районі проведення АТО/ООС. Цей військовослужбовець на передових рубежах від самого початку. У складі бригади брав безпосередню участь в боях за висоту Савур-Могила,
с. Степанівка, н.п. Мінусинськ. Разом з побратимами обороняв Боково-Платово, Червону  Поляну, Ілірію, Лутугино, Піски, Дебальцево, Луганське. В 2016 році за звитягу і мужність був нагороджений відзнакою «Народний Герой України».

А нещодавно Сергій Улітенков прославив Україну під час участі в міжнародних змаганнях «The Cateran Yomp-2019», що проходили в горах Шотландії.  Команда із України завоювала чотири золоті та дві бронзові медалі. Військовослужбовці та ветерани показали одні з найкращих результатів змагань, здійснивши добовий марш-кидок шотландськими горами. Старшина  подолав його за 19 годин із необхідних 24-х, здобувши золоту медаль.

Нашу країну гідно представляли 6 бійців, серед яких Сергій Улітенков, який рівно 4 роки тому отримав важке поранення під час бою поблизу селища Луганське. Сергій частково втратив зір, в нього відсутній фрагмент черепа, а не вилучені з тіла осколки стали частиною його самого. Інвалід 2 групи і нині продовжує службу в одному із механізованих батальйонів «тридцятки».

Марш-кидок горами Шотландії включав три етапи: 35 кілометрів (бронза); 58 кілометрів (срібло) та 86 кілометрів (золото). Цього року змагалися ветерани збройних сил США, Великобританії, України, Данії, Грузії, Австралії, Канади.

Публікується за інформацією прес-центру Об’єднаних сил